FRIGO BRAVO 25L GIO STYLE

SKU: 000427

24.00

Ka stok

16 People watching this product now!

Fast Shipping

Carrier information

20k products

Payment methods

24/7 Support

Unlimited help desk

2-day Delivery

Track or off orders

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “FRIGO BRAVO 25L GIO STYLE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Description

RAVO 25 ULTRA
Frigoriferi Bravo i mban ushqimet dhe pijet tuaja të freskëta. I përdorur me pllaka akulli garanton performancë të mirë ftohjeje dhe mirëmbajtje të temperaturës. Gjatë transportit, kapaku bllokohet nga doreza, në mënyrë që të shmanget derdhja e produktit.

Bravo 25 ULTRA ka një kapacitet prej 22.5 litrash.

SPECIFIKIMET TEKNIKE
Përmasat (cm): 37.8×25.5×38