57471 SEA AQUARIUM POOL 1.59mx1.59mx50cm

SKU: 131007

32,00 

Out of stock

17 People watching this product now!

Fast Shipping

Carrier information

20k products

Payment methods

24/7 Support

Unlimited help desk

2-day Delivery

Track or off orders

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “57471 SEA AQUARIUM POOL 1.59mx1.59mx50cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Description

T? notosh n? nj? akuarium? Kjo tani ?sht? e mundur me pishin?n me vozitje t? pishin?s Deti Akuariumi 159 x 159 x 50 cm nga Intex. Pishina katrore ka mure an?sore shum? t? gjera q? jan? t? stampuara me kafsh? shum?ngjyr?she n?nujore dhe kan? nj? trash?si materiali prej 0.30 mm. Me nj? lart?si mbush?se prej 28 cm, p?rmbajtja e ujit ?sht? 340 l. Nj? valvul fundor i integruar lejon zbrazjen e leht?. Nj? cop?z riparimi p?rfshihet n? dor?zim. I pershtatshem per femije 3 vjec e lart.