APARAT PER BUKE 1KG 20 PROGRAME 720W

SKU: 818788

135.00

In stock

18 People watching this product now!

Fast Shipping

Carrier information

20k products

Payment methods

24/7 Support

Unlimited help desk

2-day Delivery

Track or off orders

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “APARAT PER BUKE 1KG 20 PROGRAME 720W”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Description

TEFAL PAIN & TRÉSORS PF250135
Kjo pajisje shumëfunksionale me njëzet programe automatike është më shumë se thjesht një furrë buke në shtëpi. Përveç bukës, mund të përgatisë edhe brumin e thartë, makarona të freskëta, reçel, bollgur, muesli dhe gjithashtu produkte qumështi. Furra buke përfshin edhe një enë me kos 1 l vetëm për përgatitjen e produkteve të qumështit.
Furra e bukës shtëpiake Pain & Trésors ka një kapacitet prej 500 g deri në 1 kg brumë buke, kështu që përshtatet me familjet e të gjitha madhësive. Tre nivelet e pjekjes plotësojnë të gjitha kërkesat. Një shpërndarës praktik i dyfishtë mund të shtojë automatikisht arra, fara, rrush të thatë ose copa çokollate në kohën e duhur! Përveç kësaj, ju mund të shijoni pasta të nxehta të sapopjekura në çdo kohë falë kohëmatësit për 15 orë. Çfarë mund të jetë më e mirë në mëngjes se era e bukës së freskët?
Kjo pajisje e lehtë dhe kompakte përmban një pamje moderne dhe ngjyra unike që përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo kuzhinë.
Në librin special të bashkëngjitur të gatimit do të gjeni gjithashtu receta për variante pa gluten ose një gamë të larmishme buke dhe pastash të shëndetshme.

Karakteristikat e furrës shtëpiake Tefal Pain & Trésors:
20 programe automatike
Ndërfaqja LCD
3 cilësime peshe (500 g / 750 g / 1000 g)
3 nivele pjekjeje
fillimi i vonuar: deri në 15 orë
Funksioni i mbajtjes së ngrohjes: 1 orë
sinjal për shtimin e përbërësve
shpërndarës automatik
1l tas për kos / produkte qumështi
dritare
aksesorë standardë (lugë drejtimi, filxhan matës, grep)
Parametrat e furrës shtëpiake Tefal Pain & Trésors:
Madhësia e bukës: 500 g / 750 g / 1000 g
numri i thikave: 1
materiali: plastikë
Sipërfaqja e tasit të bukës: PTFE (sipërfaqe speciale jo ngjitëse)
forma e tasit: katror
ngjyra: e bardhë
pesha: 4.45 kg
zhurma: 66 dB