BLENDER ME BOKALL TEFAL 1.5L 450W

SKU: 817393

45.00

In stock

20 People watching this product now!

Fast Shipping

Carrier information

20k products

Payment methods

24/7 Support

Unlimited help desk

2-day Delivery

Track or off orders

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BLENDER ME BOKALL TEFAL 1.5L 450W”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Description

Përshkrim
Tefal Blendeo+ e bën përzierjen të shpejtë dhe të lehtë! Ky blender i përshtatshëm kombinon më të mirën në performancën e përzierjes së qëndrueshme – nga teknologjia e shtypjes së akullit që e kthen akullin në borë në më pak se një minutë, deri te prodhimi i ekspertëve dhe tehet shumë të qëndrueshme. Blenderi Blendeo+ përmban gjithashtu një sistem Smart Lock që e bën heqjen e teheve të lehtë—për pastrim të shpejtë dhe të lehtë.
Ngjyra e bardhë
Kiiruste arv 2
Fuqia totale 450 W
Kannu materiale plastike
Koguvõimsus 450 W
Kannu maht 1,5 L
Fuqia 450 W
Ngjyra e bardhë
numërimi i shpejtësisë 2
karakteristika të veçanta 4 tehe të lëvizshme, sistem Smart Lock, funksion pulsi, Sistemi i ftohjes së ajrit, këmbët thithëse, detaje të sigurta në larje enësh
Numri i shpejtësive 2
Vëllimi i enës 1.5 L
Materiali i enës plastike
Materiali i enës: plastikë
Vëllimi i enës 1.5 L
përzierjen e funksioneve të blenderit
blenderi funktsioonid segamine
Funksionet e blenderit: përzierja
Nuk ka artikuj të përputhshëm me Tefal Blender,