COOLBOX SOLARIS 12L

SKU: 823515

18.00

Ka stok

11 People watching this product now!

Fast Shipping

Carrier information

20k products

Payment methods

24/7 Support

Unlimited help desk

2-day Delivery

Track or off orders

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “COOLBOX SOLARIS 12L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Description

Kuti e lehtë dhe e vogël ftohës që është e shkëlqyeshme për t’u marrë në një udhëtim.

Mban 12 litra.

Pa energji elektrike.