FRIGO BRAVO 30 GIOSTYLE

SKU: 098598

26.00

Ka stok

18 People watching this product now!

Fast Shipping

Carrier information

20k products

Payment methods

24/7 Support

Unlimited help desk

2-day Delivery

Track or off orders

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “FRIGO BRAVO 30 GIOSTYLE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Description

Bravo 30+
Kutia e ftohtë Bravo i mban ushqimet dhe pijet tuaja të freskëta. I përdorur me pllaka akulli garanton performancë të mirë ftohjeje dhe mirëmbajtje të temperaturës. Gjatë transportit, kapaku bllokohet nga doreza, në mënyrë që të shmanget derdhja e produktit. Bravo 30 + ka një kapacitet prej 29.5 litrash dhe mund të mbajë shishe 2 litra në pozicion vertikal.

SPECIFIKIMET TEKNIKE
Përmasat (cm): 41×27,8×40