FRIGO DETI 27L 9227 ”1534”

SKU: 823573

16.00

Ka stok

18 People watching this product now!

Fast Shipping

Carrier information

20k products

Payment methods

24/7 Support

Unlimited help desk

2-day Delivery

Track or off orders

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “FRIGO DETI 27L 9227 ”1534””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Description

Qanta e ftohësit blu Adriatic me vëllim 27 litra, përmasa 39x28x38 centimetra, prej polistireni, me termoizolim cilësor dhe si rrjedhojë më pak humbje të nxehtësisë ose ftohjes. Ai e mban ushqimin dhe pijen tuaj të freskët dhe të shijshëm. Mund të ruani 50 kanaçe me 0,33 litra, 7 shishe 1,5 litra ose 6 shishe nga 2 litra secila. Kata të testuara.