FRIGO FIESTA 25L 12V ELECT GIO STYLE

SKU: 000432

68.00

15 People watching this product now!

Fast Shipping

Carrier information

20k products

Payment methods

24/7 Support

Unlimited help desk

2-day Delivery

Track or off orders

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “FRIGO FIESTA 25L 12V ELECT GIO STYLE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Description

21 lt
12 V/230 V
Praktike dhe e dobishme për të gjitha rastet